بیست و دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک

بیست و دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک
  • انجمن مهندسان مکانیک ایران با همکاری دانشگاه شهید چمران برگزار کننده بیست و دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک در تاریخ دوم تا چهارم اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ خورشیدی برابر با بیست و دوم تا بیست و چهارم آوریل سال ۲۰۱۴ میلادی در شهر اهواز خواهد بود. هدف اصلی این کنفرانس بسط و گسترش رشته مهندسی مکانیک است. این دستاورد از طریق ایجاد بستری برای ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی دانشگاه‌ها و واحدهای صنعتی و نیز تبادل اطلاعات بین استادان، دانشجویان، پژوهشگران، مهندسان و صنعت گران این رشته حاصل خواهد شد.
  • از کلیه مدیران، مهندسان و پژوهشگران محترم شرکت‌های تولیدی مرتبط با مهندسی مکانیک، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت گاز استان خوزستان، شرکت ملی حفاری، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد کاویان، لوله سازی اهواز، کشت و صنعت نی‌شکر، شرکت آب و برق خوزستان، شرکت فولاد اکسین، نیروگاه‌های آبی و حرارتی خوزستان، شرکت پخش و پالایش منطقه خوزستان و صاحبان کلیه صنایع دیگری که با مهندسی مکانیک ارتباط نزدیک دارند دعوت می‌شود با حضور گسترده در این کنفرانس بین المللی بر اعتبار آن بیافزایند.

 

  • صاحبان محترم صنایع برگزیده می‌توانند برگزار کننده نشست‌های تخصصی توسط متخصصان و صاحب نظران پژوهشی خود باشند و به این ترتیب به بیان آخرین دستاوردهای پژوهشی و چالش‌های پیش روی صنعت مورد نظر و نیز برگزاری کارگاه‌های آموزشی-تخصصی مبادرت ورزند.
  • در نظر است از جمعی از استادان شاخص مهندسی مکانیک دانشگاههای داخل و خارج کشور و صاحبنظران و متخصصان ممتاز صنعتی داخلی و بین المللی جهت سخنرانی‌های کلیدی دعوت به عمل آید. کنفرانس بیست و دوم انجمن مهندسان مکانیک ایران فرصت مناسبی برای دانشگاهیان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران صنعتی است تا از این سخنرانی‌ها بهره مند شوند.
  • در کنفرانس بیست و دوم چندین نشست و میزگرد تخصصی با حضور اندیشمندان برجسته در زمینه‌هایی که از آنها به عنوان چالشهای اساسی علوم و مهندسی به طور اعم و چالش‌های مهندسی مکانیک ایران به طور اخص نام برده می‌شود برنامه ریزی شده است. بعضی از این نشست‌ها عبارتند از: آلودگی‌های محیطی و ریزگردها، رویکرد‌های نوین برای ارتباط صنعت و دانشگاه، تجاری سازی فن‌آوری‌های دانشگاهی، آلودگی محیط زیست، شیوه‌های نوین آموزشی در مهندسی مکانیک، فرصت‌ها و تهدید‌های پیش روی موضوعات پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی مهندسی مکانیک.
  • در این کنفرانس، همچنین مسابقات دانشجویی در زمینه‌های علمی و فناوری برنامه ریزی شده است. کنفرانس بیست و دوم در نظر دارد به منظور تشویق متخصصان و پژوهشگران شاغل در صنعت بخش ویژه‌ای را به مقالات صنعتی اختصاص دهد. چنانچه تعداد مقالات پذیرفته شده هر یخش صنعت به حد نصاب معین برسد، کنفرانس آنها را در بولتن ویژه‌ای منتشر می‌نماید. هم چنین مقالات برتر، لوح تقدیر انجمن مهندسان مکانیک ایران و کنفرانس بیست و دوم را دریافت می‌کنند.

درباره نویسنده

88مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پرتال جامع مهندسی مکانیک. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی
با توجه به مشکلاتی که در سایتهای بانکی به وجود آمده است لطفا در صورت مشکل در پرداخت از فیلتر شکن یا VPN استفاده نمایید.

پرتال جامع مهندسی مکانیک