نظرسنجی از داوطلبان دکتری درباره تأسیس دانشگاه تک جنسیتی

نظرسنجی از داوطلبان دکتری درباره تأسیس دانشگاه تک جنسیتی

هر ساله در کنار برگزاری آزمونهای مختلف، یک فرم نظر سنجی در اختیار شرکت کنندگان قرار داده می شود از این رو برخی سوالات نظرسنجی کنکور دکتری ۹۲ نیز درباره ایجاد دانشگاههای تک جنسیتی بود.

takjensiatii

به گزارش خبرنگار مهر، در کنکور نوبت صبح امروز، سئوالاتی درباره موافقت یا مخالفت متقاضیان با ایجاد پردیس های تک جنسیتی به این شرح از داوطلبان پرسیده شده بود که با توجه به آداب و رسوم ایرانیان، ایجاد دانشگاه تک جنسیتی در کدام یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بهتر است؟

یکی دیگر از سوالات این نظرسنجی با موضوع شعب دختران و پسران با این عنوان که پردیس دختران و پردیس پسران یا پردیس مختلط چه تاثیری در سطح آموزشی دانشگاهها دارد، از داوطلبان پرسیده شده بود.

همچنین نظر داوطلبان در خصوص تاثیر مصاحبه برای پذیرش دکتری با میزان کمتر از ۲۵ درصد، بین ۲۵ تا ۵۰ درصد، بیش از ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصد در این نظرسنجی پرسیده شد.

موافق یا مخالف بودن داوطلبان در دخالت سازمان سنجش برای برگزاری کنکور دکتری، سوال دیگری بود که داوطلبان در این نظرسنجی به آن پاسخ دادند.

به گزارش مهر، سازمان سنجش آموزش کشور در ابتدای برگزاری هر کنکور سراسری فرم نظرسنجی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا نظر آنها را درباره برنامه ها و سیاستهای آزمونها و در کل آموزش عالی جویا شود.

درباره نویسنده

88مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پرتال جامع مهندسی مکانیک. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی
با توجه به مشکلاتی که در سایتهای بانکی به وجود آمده است لطفا در صورت مشکل در پرداخت از فیلتر شکن یا VPN استفاده نمایید.

پرتال جامع مهندسی مکانیک