پرتال جامع مهندسی
0

بيست و يكمين همايش سالانه بين المللي مهندسي مكانيك

تصویر پیدا نشد !

انجمن مهندسان مکانیک ایران با همکاری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و گروه مپنا بیست و یکمین همایش بین المللی مهندسی مکانیک ایران را با حضور گسترده استادان مهندسی مکانیک دانشگاه های کشور و جمعی از استادان برجسته مهندسی مکانیک سایر کشور ها ،متخصصان و صاحبان صنایع بخش های مختلف صنعتی داخلی و بین المللی در تاریخ هفدهم تا نوزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ خورشیدی برابر با هفتم تا نهم ماه مه سال ۲۰۱۳ میلادی در تهران برگزار می نماید.. از کلیه دانشگاهیان، استادان و دانشجویان مهندسی مکانیک و سایر رشته ها و شاخه های مهندسی مرتبط در داخل و خارج کشور دعوت می شود آخرین دستاورد ها و نوآوری های خود را جهت ارائه در همایش بیست و یکم انجمن مهندسان مکانیک ایران ارائه نمایند.
از کلیه مدیران محترم شرکت های توليدي مرتبط با مهندسي مكانيك ،صنايع نيروگاهي ،خودروسازي شركت هاي تابعه گروه مپنا، نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع تأسیساتی، معادن و فلزات، ماشین سازی، وسائل خانگی، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل هوایی و دریائی، قطعه سازی، ماشین کاری و صاحبان کلیه صنایع دیگری که با مهندسی مکانیک ارتباط نزدیک دارند دعوت می شود با حضور گسترده در این رویداد ملی و بین المللی بر غنای آن بیفزایند. صاحبان محترم صنایع می توانند با تشویق متخصصان و صاحبنظران خود به ارائه مقالات صنعتی، شرکت در کارگاه های آموزشی تخصصی، و حضور و ارائه محصولات خود در نمایشگاه های تخصصی صنعتی که همزمان با همایش برگزار می شود، در این همایش حضور فعال داشته باشند..
در نظر است از جمعی از استادان شاخص مهندسی مکانیک دانشگاه های داخل و خارج کشور و صاحبنظران و متخصصان ممتاز صنعتی داخلی و بین- المللی جهت سخنرانی کلیدی دعوت به عمل آید.همایش بیست و یکم انجمن مهندسان مکانیک ایران فرصت مناسبی برای دانشگاهیان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران صنعتی است تا از این سخنرانی ها بهره مند شوند..
. در همایش بیست و یکم چندین نشست و میزگرد تخصصی با حضور اندیشمندان برجسته در زمینه هایی که از آنها به عنوان چالشهای اساسی علوم و مهندسی به طور اعم و چالش های مهندسی مکانیک به طور اخص نام برده می شود برنامه ریزی شده است. بعضی از موضوعات این نشست ها عبارتند از
اخلاق در مهندسی، تدوین راهکار های حفظ محیط زیست توسط مهندسان مکانیک، افق های مهندسی مکانیک در چند دهه آینده، تغییرات لازم در ساختار و محتوای دروس مهندسی مکانیک متناسب با دانش روز جهانی و نیاز های صنعتی کشور، آموزش های نوآموزی و بازآموزی مهندسان مکانیک شاغل در صنعت ، و برنامه ریزی بسط و گسترش فرهنگ مهندسی حرفه ای مکانیک.
در این همایش ،همچنین برای انجام مسابقات دانشجوئی در زمینه های علمی و فناوری برنامه ریزی شده است..همایش بیست و یکم در نظر دارد به منظور تشویق متخصصان و پژوهشگران شاغل در صنعت بخش ویژه ای را به مقالات صنعتی اختصاص دهد. چنانچه تعداد مقالات پذیرفته شده هر بخش صنعت به حد نصاب معینی برسد، همایش آنها را در بولتن ویژه ای منتشر می نماید. هم چنین مقالات برتر، لوح تقدیر انجمن مهندسان مکانیک ایران و همایش بیست و یکم را دریافت می کنند.

3-26-2013 11-37-22 PM

موضوعات همايش

مکانیک جامدات

دینامیک، ارتعاشات و کنترل

مکانیک سیالات

ترمودینامیک و انتقال حرارت

انرژی و محیط زیست

بیومکانیک، میکرو و نانومکانیک

طراحی و ساخت

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید