پرتال جامع مهندسی
0

بیست و دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک

تصویر پیدا نشد !
 • انجمن مهندسان مکانیک ایران با همکاری دانشگاه شهید چمران برگزار کننده بیست و دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک در تاریخ دوم تا چهارم اردیبهشت ماه 1393 خورشیدی برابر با بيست و دوم تا بيست و چهارم آوريل سال 2014 میلادی در شهر اهواز خواهد بود. هدف اصلی این کنفرانس بسط و گسترش رشته مهندسی مکانیک است. این دستاورد از طریق ایجاد بستري برای ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی دانشگاه‌ها و واحدهای صنعتی و نیز تبادل اطلاعات بین استادان، دانشجویان، پژوهشگران، مهندسان و صنعت گران این رشته حاصل خواهد شد.
 • از کلیه مدیران، مهندسان و پژوهشگران محترم شرکت‌های تولیدی مرتبط با مهندسی مکانیک، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت گاز استان خوزستان، شرکت ملی حفاری، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد کاویان، لوله سازی اهواز، کشت و صنعت نی‌شکر، شرکت آب و برق خوزستان، شركت فولاد اكسين، نيروگاه‌هاي آبي و حرارتي خوزستان، شركت پخش و پالايش منطقه خوزستان و صاحبان کلیه صنایع دیگری که با مهندسی مکانیک ارتباط نزدیک دارند دعوت می‌شود با حضور گسترده در این کنفرانس بین المللی بر اعتبار آن بیافزایند.

 

 • صاحبان محترم صنایع برگزيده مي‌توانند برگزار كننده نشست‌هاي تخصصي توسط متخصصان و صاحب نظران پژوهشي خود باشند و به اين ترتيب به بيان آخرين دستاوردهاي پژوهشي و چالش‌هاي پيش روي صنعت مورد نظر و نيز برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي-تخصصي مبادرت ورزند.
 • در نظر است از جمعی از استادان شاخص مهندسی مکانیک دانشگاههای داخل و خارج کشور و صاحبنظران و متخصصان ممتاز صنعتی داخلی و بین المللی جهت سخنرانی‌هاي کلیدی دعوت به عمل آید. کنفرانس بیست و دوم انجمن مهندسان مکانیک ایران فرصت مناسبی برای دانشگاهیان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران صنعتی است تا از این سخنرانی‌ها بهره مند شوند.
 • در کنفرانس بیست و دوم چندین نشست و میزگرد تخصصی با حضور اندیشمندان برجسته در زمینه‌هایی که از آنها به عنوان چالشهای اساسی علوم و مهندسی به طور اعم و چالش‌های مهندسی مکانیک ايران به طور اخص نام برده می‌شود برنامه ریزی شده است. بعضی از اين نشست‌ها عبارتند از: آلودگي‌هاي محيطي و ريزگردها، رويكرد‌هاي نوين براي ارتباط صنعت و دانشگاه، تجاري سازي فن‌آوري‌هاي دانشگاهي، آلودگي محيط زيست، شيوه‌هاي نوين آموزشي در مهندسي مكانيك، فرصت‌ها و تهديد‌هاي پيش روي موضوعات پايان نامه‌هاي تحصيلات تكميلي مهندسي مكانيك.
 • در این کنفرانس، همچنین مسابقات دانشجویی در زمینه‌های علمی و فناوری برنامه ریزی شده است. کنفرانس بیست و دوم در نظر دارد به منظور تشویق متخصصان و پژوهشگران شاغل در صنعت بخش ویژه‌ای را به مقالات صنعتی اختصاص دهد. چنانچه تعداد مقالات پذیرفته شده هر یخش صنعت به حد نصاب معین برسد، کنفرانس آنها را در بولتن ویژه‌ای منتشر می‌نماید. هم چنین مقالات برتر، لوح تقدیر انجمن مهندسان مکانیک ایران و کنفرانس بیست و دوم را دریافت می‌کنند.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید