پرتال جامع مهندسی
0

رونمایی از جدیدترین شاسی‌بلند لوکس جنسیس

رونمایی از جدیدترین شاسی‌بلند لوکس جنسیس

جنسیس GV80 خیلی دیر به مهمانی شاسی‌بلندهای لوکس رسید. با این حال کره‌ای‌ها می‌خواهند فرصت از دست رفته را با یک مدل جدیدتر به اسم GV70 جبران کنند. پیش‌بینی می‌شود کراس‌اور جدید جنسیس هفته آینده به صورت رسمی رونمایی شود. 


کوچک‌تر بودن فاصله محوری این خودرو نسبت به برادر بزرگ‌تر، وقتی آن را از طول نگاه می‌کنیم بیشتر به چشم می‌آید. از طرفی شرکت سعی کرده تا با تعبیه پنجره کوچک بین ستون C و D حالت اسپرت‌تری به آن تزریق کند.


cx26pcm8aq8p2qnitcf.jpg


حرکت ناگهانی سقف به سقف انتهای خودرو و رسیدن به چراغ‌های چهارتایی، ایده‌ای بود که در مدل قبلی هم به خوبی اجرا شده بود. جنسیس قصد نداشته شکافی عمیق بین خواص بصری این خودرو و سدان‌هایی مانند G70، G80 و G90 اعمال کند. به همین دلیل ضمن کشیده‌تر کردن کاپوت جلوپنجره تاجی شکل را نیز تکرار کرده است.


جنسیس GV70 احتمالا با پیشرانه‌های مشابه GV80 تولید خواهد شد. بر این اساس، موتور توربوشارژ ۲.۵ لیتری با قدرت ۳۰۰ اسب‌بخار و توانایی رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت در زمانی حدود ۶ تا ۷ ثانیه، محتمل خواهد بود. همچنین، پیشرانه ۳۷۵ اسب‌بخار جنسیس با حجم ۳.۵ لیتر و مجهز به توربوشارژ دوگانه، می‌تواند گزینه قابل انتخاب برای خریدار GV70 باشد تا سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت نزدیک به ۵ ثانیه فراهم کند.


wh4ujilx6vqk7h9ycd3o.jpg

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید